Vodstvo

Direktorica

Veronika Pirh

veronika.pirh@spekter-zalec.si

Prokurist, lastnik

Drago Pirh

drago.pirh@spekter-zalec.si

Vodja poslovanja

Tatjana Pirh

tatjana.pirh@spekter-zalec.si

Namestnik direktorice

Damir Pivk

damir.pivk@spekter-zalec.si

Avto program - komerciala

Vodja programa

Jerneja Kuder

jerneja.kuder@spekter-zalec.si

Komercialist

Rok Zupanc

rok.zupanc@spekter-zalec.si

Komercialist

Eldar Osmančević

eldar.osmancevic@spekter-zalec.si

Dekorativni, mizarski in industrijski program - komerciala

Vodja programa

Simon Ortl

simon.ortl@spekter-zalec.si

Komercialist

Edo Pučnik

edo.pucnik@spekter-zalec.si

Saldakonti, fakturni oddelek in administracija

Sonja Grobelnik

fakturni@spekter-zalec.si

Andreja Polšak

andreja.polsak@spekter-zalec.si

Ana Kolmančič

administracija@spekter-zalec.si

Tanja Podgoršek

racun@spekter-zalec.si

Irena Florjančič

irena.florjancic@spekter-zalec.si

Podatki o podjetju

Polno ime podjetja: SPEKTER d.o.o. Podjetje za zunanjo in notranjo trgovino
Gospodarska družba je vpisana v sodni register pri Okrožnem sodišču Celje v. št. 1/01373/00. Osnovni kapital: 1.055.579,00 EUR

Naslov: Ložnica pri Žalcu 52/a, 3310 Žalec, Slovenija
Osnovni kontakti: telefon ++386 (0)3 713 25 00, e-pošta info@spekter-zalec.si

Davčna številka: SI19423136, davčni zavezanec: DA
Matična številka: 5343682
Transakcijski račun: SI56 03116-1000689728, odprt pri SKB, d.d., BIC: SKBASI2X

Odpiralni čas

Ponedeljek
8:00-17:00
Torek
8:00-17:00
Sreda
8:00-17:00
Četrtek
8:00-17:00
Petek
8:00-17:00
Sobota
8:00-12:00
Nedelja
ZAPRTO

Spekter Lokacija Zemljevid