Zaposlitev

Podjetje Spekter d.o.o., Žalec je družinsko, specializirano podjetje z 33-letno tradicijo za prodajo barv, lakov in orodja ter opreme za avtoreparaturne delavnice, proizvajalce stavbnega pohištva, mizarje, fasaderje in pleskarje.

Naša dejavnost poteka na dveh lokacijah, in sicer v Žalcu ter v Mariboru.

Pridružite se naši uigrani, motivirani ekipi in postanite del uspešne zgodbe podjetja Spekter d.o.o.!

Trenutno nimamo odprtih prostih delovnih mest

Kljub temu pa smo vedno veseli novega zanimanja in pripravljeni preučiti morebitne kandidate v prihodnosti.

Za neobvezujočo ponudbo ali morebitna vprašanja nas lahko kontaktirate preko elektronske pošte na naslovu administracija@spekter-zalec.si. Vaše podatke bomo shranili in vas kontaktirali, če se bo pojavila primerna priložnost za sodelovanje.

Varstvo osebnih podatkov kandidatov za zaposlitev.

Na sedežu podjetja V Žalcu iščemo novega člana ekipe na naslednjem delovnem mestu:

SALDAKONTIST (m/ž) v PE Žalec

Opis delovnega mesta:

  • Knjiženje poslovnih dogodkov (plačila, prevzemi domačih dobaviteljev itd.)
  • Usklajevanje saldov z domačimi dobavitelji
  • Vodenje evidence dolžnikov in upnikov (saldokonti), skrb za izterjavo plačil
  • Preverjanje stanja odprtih terjatev ter pošiljanje opominov nerednim plačnikom
  • Izdajanje dobropisov kupcem
  • Urejanje in arhiviranje dokumentacije

Ponujamo:

  • Zaposlitev v družinskem, dobro stoječem podjetju
  • Delo v prijetnem, profesionalnem timu
  • Zaposlitev za določen čas z možnostjo sklenitve delovnega razmerja za nedoločen čas
  • Stimulativno nagrajevanje
  • Možnost osebnega in poklicnega napredovanja
  • Dodatne ugodnosti iz naslova DPP (Družini prijazno podjetje)
  • Dvoizmensko delo: 7-15h ali 9-17h

Pričakujemo:

  • Srednja strokovna ali srednja splošna / visokošolska, zaželena smer ekonomija
  • Vozniško dovoljenje B kategorije
  • Učinkovito komuniciranje in sposobnost dela v timu
  • Fleksibilnost, odgovornost in zanesljivost
  • Zaželene so izkušnje, vendar pa niso pogoj
  • Poznavanje dela z računalnikom in orodji MS Office
  • Prednost: poznavanje okolja Navision

Rok za prijavo:

Če ste prepričani, da ste prava oseba za to delovno mesto, vas vabimo, da svojo prijavo pošljete na naslov administracija@spekter-zalec.si najkasneje do 11. 2. 2024.